מסכי לד לעסקים

עסקים רבים פועלים בישראל, אך מעטים יודעים כי מסכי לד עוזרים באופן בלתי אמצעי לקידום העסק. מסכי הלד משמשים לשתי מטרות שנאמוד את טיבן ואת סוגן בפסקאות הבאות. מטרות אלו גם משפרות את איכות העבודה בתוך העסק, וגם מביאות קהל וחשיפה עצומים שלא היו לכם מעולם בכל אמצעי פרסום אחר בו השתמשתם בעבר.
 
אלו מסכים עם תאורת לד קיימים בענף העסקי?
 
שני סוגי מסכי הלד העיקריים הם – מסכי לד המשמשים להקרנת תוכן בתוך העסק: מהחלפת מסך מחשב, ועד מסך מרכזי להקרנה קבועה של תכני עסק בתוך המשרד. המסך השני הוא מסך שמטרתו היא שיווק ופרסום. מסך זה יימצא ברחוב, בצומת מרכזית או בכביש מהיר כמו אשדוד-תל אביב או דרך איילון. המטרה היא להביא עוברי אורח ונהגים למעגל הלקוחות שלכם. מקום הימצאות השלטים תלוי בסוג הלקוחות בהם אתם מעוניינים. לקוחות ברמה הקהילתית יגיעו אליכם דרך שלטים שנמצאים בשכונות עצמן, ולקוחות שמגיעים במטרה שהם ייצגו אתכם ברמה הפן ארצית – יגיעו בדרך כלל מחשיפה בעקבות נסיעה בדרך מרכזית או מהירה.
 
למה משמשים מסכי לד פנים משרדיים?
 
מסכי לד אלו משמשים עבור מחשב המנכ"ל, מחשב המזכירה, מחשב חדר הישיבות, או כמסך מרכזי בלובי או בחדר ההמתנה, שם מוקרנים תכנים שיווקיים ותדמיתיים על העסק.
 
למה משמשים מסכי לד לפרסום?
 
מסכים אלו משמשים להבאת החשיפה שלכם לבית העסק. חלק מהמסכים הללו מותקנים במקומות בהם יש הולכי רגל, שהם בדרך כלל מקומות בתוך השכונות, וחלק מהמסכים מותקנים ממש בדרכים מהירות לחשיפה עבור נהגים ועוברי אורח ברמה הפן ארצית. מסכים אלו יביאו לכם את החשיפה הנדרשת, אך חשוב להחליט מהו סוג החשיפה הדרוש: מקומי או כלל ארצי. ניתן לשלב בין 2 התוכניות.
 
למי לפנות כאשר אנו זקוקים למסכי לד לעסקים?
 
חשוב לבחור בקפידה את החברה שאתם פונים אליה. היא צריכה להיות בקיאה במיקומים של מסכי LEDברחבי הארץ, וגם לספק פתרונות מסכי LEDאיכותיים לפנים המשרד. על החברה להיות מקצועית גם בפן הטכני ולספק מסכי פרסום דיגיטליים עם נורות איכותיות וברורות לקריאה ולצפייה.
 
פנו אלינו למידע נוסף על מסכי לד לעסקים!